MayPeK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MayPeK

MSN:gamenettime@hotmail.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sanırım Bir WebMaster'a Hayır Demezsiniz...

YazarMesaj
Admin
Admin

Sanırım Bir WebMaster'a Hayır Demezsiniz... Empty
MesajKonu: Sanırım Bir WebMaster'a Hayır Demezsiniz...   Sanırım Bir WebMaster'a Hayır Demezsiniz... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:50 am

Arkadaşlar Kendimi Şöyle Tanıtayım;

1.) Grafikerlik
2.) Html Kodlar
2.) Css
3.) Smf
4.) Php

Şimdi Yukarıda Verdiklerim Ne Anlama Geliyor Diye Düşünenleriniz Vardır Elbette Lafı Uzatmadan Bunlar Benim Bildiğim Bazı Şeyler İlk Olarak Gm si Olacağım Sw'nin Bir Forum Sitesi Varsa İlk İşim Onu Düzenlemek Eger Yoksa Bir Forum Sitesi Yapmaktır.Bunların GM likle Ne Alakası Var Diye Düşünenleriniz Olabilir.Şöyleki Bu Tarz Oyunların Bir Forum Sitesine Ve Bir Adet Ticket Servisine İhtiyaçları Vardır.

Şimdi Sıra Geldi Benim Metin2 Geçmişime;

İlk olarak türk serverında başladım fakat 76 lwl den sonra banned olunca pvp lere yöneldim yaklaşık 3 senedir pvp oynuyorum Hiçbir hamachi serverda gm lik yapmadım Hep bana çocukça gelmiştir O yüzden Diyelim Bugüne kadar toplam 17 vps serverda GM lik 5 Vps serverdada TL lik yaptım Bunlardan 19 tanesi Vps 3 Tanesi Sabit İp di. Eger 7/24 açık serverınıza gm olmamı istiyorsanız konunun altına yazmanız yeterli olacaktır. İyi Günler...
http://maypek.yetkinforum.com

Sanırım Bir WebMaster'a Hayır Demezsiniz...
1 sayfadaki 1 sayfası