MayPeK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MayPeK

MSN:gamenettime@hotmail.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlk çıkan AutoPick botu!...Buyrun

YazarMesaj
Admin
Admin

İlk çıkan AutoPick botu!...Buyrun Empty
MesajKonu: İlk çıkan AutoPick botu!...Buyrun   İlk çıkan AutoPick botu!...Buyrun Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:24 pm

Merhaba arkadaşlar bu ilk çıkan Autopick botudur

.Çift tiklayip açarsiniz ve """""""".. yazmaya başlar.
ESC ile kapanir.

İndirme linkleri, hepsi aynıdır.
Dosyasitesinden indirmek isterseniz: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...]

Dosyaupload.netten indirmek isterseniz: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...]

2sharedden indirmek isterseniz: http://www.2shared.com/file/SGHgJEYO/Auto_Pick.html

RapidShareden indirmek isterseniz: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...]

Rar şifresi yoktur.

Bu eski hileyi bi çok arkadaşim istediği ve aradaiği için paylaştim hala çalişiyor.Eğer NOD32, Avast, Norton gibi antivirüs programları virüs diye algılarsa bilin ki illegal bi yapılanma olduğu içindir.Yani hiç virüs yok ben kullaniyorum.

edit PcCaNaWaRı // arkadaşlar kenji nin dediği gibi kesinlikle virüs yoktur illegal den kastı da şudur, bildiğiniz gibi sürekli " tuşuna basıyor ve anti-virüsler ' doğal olarak ' virüs diyor sebebi siz izin vermeden başka tuşlara basmasıdır yoksa virüs vs. yoktur bende onaylıyorum..

AutoPick Botu, yere düşen herşeyi toplamaya yarar!

Konu PcCaNaWaRı tarafından (06-09-2010 Saat 08:25 PM ) değiştirilmiştir.
http://maypek.yetkinforum.com

İlk çıkan AutoPick botu!...Buyrun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Boss Sandığından Çıkan xD
» MultiHack V.1.6 En Son Cıkan Hile | By Rney | Düzgün Yorumlara +Rep !