MayPeK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MayPeK

MSN:gamenettime@hotmail.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

metin2 multhack 1.4 gel indir süper calısıo

YazarMesaj
Admin
Admin

metin2 multhack 1.4 gel indir süper calısıo Empty
MesajKonu: metin2 multhack 1.4 gel indir süper calısıo   metin2 multhack 1.4 gel indir süper calısıo Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 10:00 pm

Selamlar Arkadaşlar Muhteşem Bir Hack İle Karşınızdayım.
*Speed Hack
*Attack Speed
*Attack Range
*Combo
*Hit Attack
*Attack Modu
*Auto Attack
*Görünmezlik
*Zoom Hack
*No Fog
*Wall Hack
*Mob Lock [En Önemlisi Yani Çekme Hilesi ]
*Fly Hack [Karakterinizi Uçurur-Havada Kalırsınız]

Hileyi Nasıl Çalıştırabilirim?

Oyunumuzu Açtıktan Sonra Hilemizi Çalıştırmak İçin İndirdiğimiz Dosyada Multihack Metin2 V.1.4 Exesini Açıyoruz.
Karşımıza Böyle Bir Pencere Çıkar:
Buraya Gelince Attach! 'a Basıyoruz Ve Hilemiz Açılıyor.
Hilemizin Resimi:
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 645x467.

İşte Bu Kadar Basit.Ardında Ayarlamalrı Yapıp Çatır Çutur Kasılıyoruz
NOT:Arkadaşlar Bu Oyuna Girip Çarınızı Açmadan Çalışmaz ! Clienti Değiştirdiğinizde Çalışmaz ! SONRADAN HİLE ÇALIŞMIYOR DEMEYİN ! ALTTA VİDEO VAR İNANMAYANLAR İZLESİN VE UPLOAD TARİHİNE BAKSIN ! BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM ! EĞER ÇALIŞMASAYDI VE VİRÜSLÜ OLSAYDI SABİTLENMEZDİ !
Ayrıca Bilgisayarınızda FrameWork 3.5 Yoksa Hile Çalışmaz ! İndirmek İçin: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...]
FrameWork'ü İndirdikten Sonra Çalışmazsa Yorum Yapın Lütfen Arkadaşlar FrameWork Olmadan Olmaz !'

Hileniye Nasıl İndirebilirim?

Çok Basit Bu Yazıya Tıklayarak: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...]
LİNK DEĞİŞTİRİLDİ !

Virüssüz Olduğunu Nasıl Anlayabilirim?

Virüssüz Olduğunu Anlamak İçin VirüsTotal Sonuçlarına Güvenebilirsiniz
VirüsTotal Sonuçları: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...]
VirüsTotal Sonuçları Kesinlikle Fake Değildir !
VirüsTotal Sonuçlarından Başka Kendi Anti-Virüs Programıyla Taratabilirsiniz.Ben Tarattım Herhangi Bir Virüs Bulunmadı.Ayrıca Deneyen Moderatörlerimiz,Yöneticilerimiz Çalışıyor veya Virüssüz Gibi Yorum Yazarsa Çok Mutlu Olurum ! Çünkü Bazıları İnanmayabiliyor

İnanmayanlara Video: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...]
ÇALIŞTIĞININ KANITI YUKARDAKİ VİDEODUR DAHA BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM KONUYU KARALAMAYA ÇALIŞANLARA !

ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar Anlatımından Resim Çekimine Kadar Herşey Bana Aittir ! Copy-Paste Değildir ! Kesinlikle Hilede Trojan-Truva veya Herhangi Bir Virüs Yoktur ! Lütfen Konuyu Karalamak İçin Yorum Yapmayınız ! Hile %100 Çalışmaktadır. TEŞEKKÜRLER

Emeğe Saygı +Rep...
Güncel Kalması İçin 1 Yorum...
Çok Mu Şey İstiyorum Arkadaşlar
http://maypek.yetkinforum.com

metin2 multhack 1.4 gel indir süper calısıo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  4x Hilesi | 4 x Hilesi indir | Metin2 4x Hilesi | 4x Hilesi Download
» Metin2 MultiHack v9.0 + SharkBot v5.0
» AŞk-i metİn2 :dddd
»  Metin2 Banlananlar