MayPeK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MayPeK

MSN:gamenettime@hotmail.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Biraz vaktinizi buraya ayırırmısınız

YazarMesaj
Admin
Admin

Biraz vaktinizi buraya ayırırmısınız Empty
MesajKonu: Biraz vaktinizi buraya ayırırmısınız   Biraz vaktinizi buraya ayırırmısınız Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:54 pm

Merhaba arkadaşlar size bir açıklama yapıcam.Şimdi konumuza gelelim bi arkdaşımız metin2 zararı hakkında bi konu açmış ve birtane'de ben açmak istedim.5 senedir metin2 oynuyorum yaşın kaç dersen 21, farklı farklı private serverlarda oynadım ve orjinal metin2 de oynadım.Bende geçenlerde arkdaşlarımla internet cafeye gittim istanbul acıbademde oturuyorum ben, 2 kişi metin2 alesta serverına [M] çekiyordu.Ne kadar para verdi derseniz biri 375YTl verdi diğeri ise 290YTl verdi.O parayı oyuna yatırıken benim içim acıdı.Kim bilir belki o parayı annesinden babasından gizlice aldılar buna bildiğiniz gibi çalmak derler sadece görüntülü sanal birşey oyun, o parayı çaldılar bana göre çaldılarsa daha iyi birşeye harcamalarını isterdim çalmak bildiğiniz gibi çok kötü birşey.Bana diyorsanız sen bu oyunu 5 sene oynamışsın para hiç yatırmadın mı?? diye hayır birkere olsun yatırmadım.Bağımlı oldum ama yatırmadım para 5 senemi gereksiz birşey yüzünden harcadım kiminiz bilmez metin2 2007 yılının haziran ayında açıldı diye biliyorsunuz evet türkiyede ozaman açılmış olabilri ama ÇİN serverlar öyle değil arkadaşlar tam 7 senedir açık!! Yani ben bu oyunu oynadım 5 sene ama pişman oldum geç oldu ama şimdi bıraktığım için mutluyum lütfen hangi ONLİNE OYUN OLURSA OLSUN ASLA AMA ASLA KESİNLİKLE PARA YATIRMAYINIZ iyi akşamlar...!!!
http://maypek.yetkinforum.com

Biraz vaktinizi buraya ayırırmısınız
1 sayfadaki 1 sayfası