MayPeK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MayPeK

MSN:gamenettime@hotmail.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

[fiyatlar içerde] Petra,Malazqirt,Posiodon,Eldarado,Troy char satısLari +95 101

YazarMesaj
Admin
Admin

[fiyatlar içerde] Petra,Malazqirt,Posiodon,Eldarado,Troy char satısLari +95 101 Empty
MesajKonu: [fiyatlar içerde] Petra,Malazqirt,Posiodon,Eldarado,Troy char satısLari +95 101   [fiyatlar içerde] Petra,Malazqirt,Posiodon,Eldarado,Troy char satısLari +95 101 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:04 pm

İSTANBUL yada BURSA içi eLden olur...

PETRA; wz/brd ff - sun itmleri wr suan pre plus + dewil+pet 6 gnlk aktf lw 70.=1ootl
TROY; 103 lvl nuker avatar+dewil+pet skller iyi. aciL satılık=100tl

MALAZGİRT:104lv warrior skiller güzel itemsiz sp yk.. cok ucuza .=100tl
MALAGİRT : 80lv wiz/cleric ff +105k sp suan aktif 6 günlük pre plus war=75tl
Posidon; 105 lv wizard/bard skller iyi.dewil+pet+avatar set ..=15o tl
ELDARADO : 94 lv wiz/bard wz 93 bard 85. lw p char. = 300silk=50tl
ELDARADO : 70 lw avatarLi ff wz/bard + 365k sp = 75 tl = 500 silk

bir bakıma özellikLeri bunLar uzun zmndir aLim-satim gerçkLeştiriyoruz bazıları bnm bazıları ve daha war char digerleri ise bana farklı illerden werilen carlar satımda komisyon alıyorum sadece.. ve inanın bana güvenli ve gayet ucuz miktara yüksk lwl carlarınız olabilir... satimlar ptt yada bankamatik üzerinden gerçekleşecektir. ilk ver cara gireyim bakayim aynı anda falan böyle sacmalıklar duymak istemiyorum kısa ve öz hesaba anlasılan pazarLık miktari yatırılır ardından caar werilir... tskr ederim daha ayrıntıLı bilgi almak isteyen arkdslarımız bu konuya ilgilendikleri carla ilgili yorum yaparak cewaplarını alabilirler takip edicem hadi allaha emanet oLun . . . arzu etikkler resimleride gösterebilirm ilerleyen zmnda.
http://maypek.yetkinforum.com

[fiyatlar içerde] Petra,Malazqirt,Posiodon,Eldarado,Troy char satısLari +95 101
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KocaeLi İcİ wenusde 3adet 82 char 1adet 93 icerde ayrintili anlatim
» KocaeLi İcİ wenusde 3adet 82 char 1adet 93 icerde ayrintili anlatim
» petra 52 lvl wizzard/bard (Devsirme)
» alestada +65 char
» 71 lwl char satilir